Стальні та алюмінієві фасадні панелі

Наша компанія спеціалізується на виготовленні стальних та алюмінієвих панелей класу НГ (не горючі), надає повний цикл послуг, починаючи з розробки та завершуючи монтажем навісних вентильованих фасадів із використанням сталевих і алюмінієвих касет.

Фасадна панель ТМ Arhglas, вартість без/з урахуванням монтажу:

Оцинкована сталь 0,7 мм, стандартний колір RAL грн/м2 грн/м2
 Оцинкована сталь 0,7 мм, не стандартний колір RAL  грн/м2  грн/м2
Оцинкована сталь армована 0,7 мм, не стандартний RAL грн/м2 грн/м2
 Алюміній 1,0 мм  грн/м2  грн/м2

Фасадні панелі нашого виробництва володіють рядом позитивних якостей, серед яких можна виділити:

 • чудова термоізоляція:
  ефективна вентиляція забезпечується лише при умові використання якісних матеріалів, які ідеально поєднуються із профільною конструкцією. Це забезпечує підтримку прийнятного мікроклімату в приміщенні споруди та помітно відібивається на бюджеті.
 • теплоізоляція:
  ізолювавши утеплювач від довкілля та забезпечивши відповідну вентиляцію, Ви збережете значну частину тепла у приміщенні а також уникнете утворенню конденсату.
 • стійкість до руйнівної дії зовнішніх факторів: конструкція спроектована таким чином, що волога з поверхні фасаду видаляється в дренаж. Використання панелей захистить утеплювач та стіни від несприятливого впливу атмосферних опадів.
 • відвід водяної пари:
  У результаті життєдіяльності людини в приміщенні утворюється водяна пара. Проникаючи крізь стіни будівлі і проходячи через утеплювач вона потрапляє у вентиляційний зазор, де і виводиться разом із повітрям. Завдяки цьому збільшується термін ефективної експлуатації утеплювача.
 • стійкість до деформації:
  касети мають технічні допуски і зазори, які зберігають властивості матеріалу та здатні протистояти високій дії температур.
 • пожежобезпека:
  касети виготовляються із негорючого матеріалу, тому їх можна використовувати всюди, а особливо на об’єктах, де існує ризик виникнення пожежі.
 • звукоізоляція:
  особлива будова та конструкція надійно захищають будівлю від шуму, що з часом доноситься ззовні.

Не беручи до уваги вище зазначені переваги, плити володіють і іншим рядом якостей, а саме невеликою вагою та помірною ціною, як на окремий елемент, так і всього фасаду в цілому.

Досконало розраховані форми спрощують процес кріплення панелей і знижують витрати коштів та часу на монтаж. Проводимо монтажні роботи не звертаючи уваги на погодні умови так і на пору року. Ефективний термін експлуатації становить близько 50 років. Широкий асортимент полімерного покриття дозволяє надати споруді особливого дизайну і забарвлення.

Застосовуючи металокасети Ви не тільки захищаєте будівлю, а й збільшуєте її теплоізоляцію і захищаєте від шуму, що буде доноситись із ззовні. Використовуючи такі матеріали для облицювання фасаду, ми в змозі змінити його зовнішній вигляд та надати презентабельності сірим бетонним стінам споруди. Широка гамма полімерного покриття надає можливість втілення в життя оригінальних ідей дизайнерів, які тим чи іншим чином мають пряме відношення до архітектури та дизайну споруди. Плити являють собою облицювальний матеріал, який має естетичний вигляд та чудові прикладні якості. Їх використання забезпечує можливість вирішення архітектурних завдань будь-якої складності, що значно економить Ваш дорогоцінний час та фінансові витрати.

Ми надаємо повний цикл послуг, починаючи з розробки і завершуючи монтажем сучасних фасадів із використанням сталевих і алюмінієвих касет. Забезпечуємо високоякісне виконання робіт, використовуючи при виготовленні перевірені матеріали, а також надаємо консультації із будь-якого питання.

Замовити безкоштовну консультацію