Виготовлення меблів в стилі Loft

Наша компанія спеціалізується на виготовленні меблів в стилі Loft на замовлення за індивідуальними розмірами та дизайном

Інтер’єр в стилі  Loft  нагадує образ промислової будівлі з великою кількістю відкритого простору і характерних для цього елементів дизайну: високі стелі, необроблені цегляні стіни, металеві балки, сходи і т.п. В перекладі з англійської “loft” означає горище, масандра, галерея, верхній поверх промислової будівлі. Власне сам стиль зародився в 40-х роках минулого століття в фабричних районах Манхеттена, на місці покинутих промислових будівель. Через підвищення вартості оренди землі виробничі підприємства були змушені перебратися в передмістя, чим скористалися представники н’юйоркської богеми, скуповуючи покинуті будівлі та перетворюючи їх у свого роду пентхауси. В таких приміщеннях жили свободолюбиві особистості, цінуючі креативність, практичність і мінімалізм, художники, музиканти. Тут могли проводити виставки, давати концерти. Вилика кількість вільного простору відкривала безграничні можливості для  творчості.

В такій, свого роду андеграундній атмосфері гармонійно поєднуються різноманітні стилі та напрями дизайну інтер’єру. Елементи старовини, такі як необроблені цегляні стіни, обдерті віконні рами, балки, відкриті системи вентиляції тут цілком природньо виглядають поряд з сучасною технікою, елементами освітлення та декору, дзеркалами картинами та фотографіями.Для меблів в стилі лофт також характерне поєднання різноманітних стилів, з’єднання сучастих дизайнерських рішень з елементами старовини. Проте, головною вимогою залишається функціональність та практичність. Так, наприклад, диван, стіл, чи стілець можуть бути обладнаними колесиками, для легкого переміщення по кімнаті. Це дає змогу швидко та без зайвих зусилль звільнити необхідний вільний простір. Щодо матеріалів, які використовують для виготовлення меблів Loft то тут прийнято використовувати якісне дерево, шкіру, скло, різного роду метали та хромовані елементи.

Наша компанія спеціалізується на виготовленні меблів в стилі Loft на замовлення за індивідуальними розмірами та дизайном. Для виробництва ми використовуємо лише якісні та довговічні матеріали. Ми враховуємо всі побажання клієнта та надаємо безкоштовні консультації з будь якого питання.

Замовити безкоштовну консультацію