Обробка листового металу

Наше підприємство пропонує наступні послуги з обробки металу:

  • розкрій рулонного металу на листи та штрипс

Ми надаємо повний комплект послуг по поздовжно-поперечному розкрої рулонного металу, використовуючи при цьому лише сучасні високопродуктивні автоматичні лінії.
При поздовжньому розкрої ми підбираємо оптимальну ширину полос (штрипс), за для економії матеріалу. Такий розкрій передбачає обрізку кромок по 6-10 мм з обох боків рулону, так як бокова частина матеріалу могла бути пошкоджена під час транспортування.

  • розкрій металу на гільйотинах з ЧПУ, товщиною 10 мм

В основу методу покладено використання спеціальних технічних засобів – ножиць і ножів по металу. Зріз в результаті рівний, без будь-яких зазубрин, задирок або зайвих крайок.
Ми якісно, оперативно і по прийнятним цінами надаємо послуги по різанню металу, виготовляємо елементи металоконструкцій, закладні деталі, плоскі фланці, фігурні деталі і різні металовироби.
На виробництві працює кілька верстатів різання металу з новітніми технологіями, стрічко-пильний верстат, свердлильний радіальний верстат, зварювальне обладнання та інші пристрої і механізми дозволяють виготовляти металовироби широкої сфери застосування.

  • холодне штампування та вирубка на координатно-пробивному пресі з ЧПУ

Координатна пробивка – один із спосіб обробки листового матеріалу на координатно-пробивному пресі. Сюди можна віднести пробивку отворів, вирубку, штампування металевих листів. Використання такого обладнання забезпечує високоякісне виконання робіт у відповідності із чітко визначеними параметрами та не потребує особливих затрат на їх виробництво. Виготовлені деталі мають високу якість.

  • холодне гнуття на листовому гідравлічному пресі з ЧПУ

Професійне гнуття листів металу від компанії “Архітектурне засклення”. Ми виконуємо замовлення будь-якого рівня складності, надаючи заготовці чітко визначених форм та розмірів, застосовуючи при цьому виключно високопрофесійне обладнання. Відмінна якість гнуття і точна повторюваність згинів досягається за умови використання гідравлічного пресу.

Замовити безкоштовну консультацію