Проектування склофасадів

Бажаєте отримати стильний та сучасний інтер’єр приміщень?
Архітектурне скло – невід’ємна частина Ваших планів!

У наш час гартоване скло широко застосовується в будівництві і обробці. Його використовують при зведенні багатоповерхових споруд, оскільки за допомогою спеціальної обробки таке скло набуває особливої міцності і надійності.

Гартоване скло (інша назва – сталініт) піддається термічній обробці, в чомусь схожою на ту, яку застосовують при загартуванні сталі. На початковому етапі листи скла нагрівають до температури близько 600°С і потім дуже швидко охолоджують. Відповідно екстремальна зміна умов змінює характеристики матеріалу. В наслідок того, що зовнішня поверхня різко застигає, а внутрішня певний період часу перебуває у м’якому стані, у середині скла виникає внутрішня напруга. У зв’язку з тим на поверхні скла ця напруга стискуюча, а в «серцевині» – розтягувальна.

Чому ми використовуємо гартоване скло?

 1. Одією із переваг використання сталініту у порівнянні із звичайним склом є здатність видержувати значні навантаження на вигин
  Досліди, поставлені над даним матеріалом, показали, що на лист обробленого скла, закріпленого на двох опорах, можна розмістити декілька людей. Якщо б мова йшла про звичайний матеріал то як наслідок результат досліду виявився б невтішним.
 2. Міцність архітектурного скла навідміну від звичайного скла вища приблизно у шість разів
  Також один із дослідів показав, що 6-міліметровий сталініт здатний видержати руйнівну силу 800-грамової металевої кулі внаслідок її вільного падіння з висоти понад один метр.
 3. Стійкість до температурних перепадів – також ще одна із особливостей архітектурного скла
  Звичайне віконне скло може зруйнуватись при різкій зміні температури орієнтовано на 70°С, а гартоване скло залишиться неушкодженним, навіть тоді коли температурний показник різко зміниться на 270°С.
 4. Безпека для людини – ще один плюс на користь використання сталініту в будівництві
  Загартований матеріал при сильній механічній дії розсиплеться на дрібні округлі уламки, порізатися об які практично неможливо.
 5. Гартовані прозорі листи пропускають приблизно 84% видимого світла
  Товщина гартованих скляних листів може коливатися в межах від 0,4 до 1,9 см. За Вашим бажанням ми можемо змінювати розміри скла від невеликих – 10х25 см, до дуже великих – 3210х6000 см. Це так зване «джамбо-скло» використовують при зведенні хмарочосів. Окрім того гартоване скло володіє щей і підвищеною стійкістю до вібрацій, що є невід’ємною умовою на значній висоті.

Ми цінуємо та поважаємо кожного клієнта, і в залежності від Вашого бажання, вибраної комплектації, технічних елементів, архітектурних форм ми підберемо для вас оптимальні рішення, які цілком задовільнять ваші смаки та потреби, а також забезпечать сучасний вигляд будівлі чи приміщення.

Замовити безкоштовну консультацію