Проектування металоконструкцій

Прагнете, щоб Ваш витвір відрізнявся від тисячі інших, був унікальним та привабливим?

Не уникайте такої нагоди! Ми пропонуємо Вам індивідуальне проектування, виготовлення та монтаж металоконструкцій різного роду складності та призначення.

У наш час спорудження будівель з металевих каркасів набуло всесвітніх масштабів, і застосовується усюди:

 • Опори ліній електропередач та прийомних станцій мобільного зв’язку;
 • Печі з обробки металів;
 • Житлові будинки;
 • ферми з розведення тварин;
 • водонапірні башти;
 • резервуари та ємності;
 • тепломогістралі та магістралі водопостачання;
 • сходи і багато іншого.

Конкурентоздатність на ринку будівельної індустрії досягається не лише висоексплуатаційними якостями металевих конструкцій, але і швидкістю спорудження об’єктів з їх використанням. Застосування металевих каркасів споруд надає можливість реалізувати будівництво незалежно від пори року і розміщення щодо кліматичної зони.

Металеві конструкції володіють надзвичайною архітектурною пластикою і дають шанс втілювати в життя проекти різного ступеня складності конфігурації, кількості поверхів, масштабів.

Просторові конструкції дозволяють під одним дахом, без застосування внутрішніх опор і колон, перекрити площі від 40 до 140 метрів, що є невід’ємною умовою при зведенні суднобудівних елінгів, виставкових павільйонів, виробничих, торгових, складських, спортивно – культурних споруд.

Вартість, як окремого виробу, так і всієї споруди вміщує у собі витрати на проектування металоконструкцій, їх виготовлення, доставку та монтаж.

В активі компанії “Архітектурне засклення” є:

 • власний проектно-конструкторський відділ;
 • завод і цех з виготовлення металевих виробів;
 • склад та система доставки;
 • бригади високопрофесійних монтажників та спеціалістів.

Основними ключовими моментами в процесі проектування виробів є зручність і краса. Усі металоконструкції, окремі вузли і металовироби задовільняють чіткі параметри ДСТУ та технічні умови виготовлення, експлуатації та монтажу.

Типове проектування надає можливість значно здешевити будівництво
Для того щоб прискорити процесс зведення будівель та споруд створюються готові модулі, що відповідають певним стандартам. Завдяки заздалегіть окремому замовленні наша компанія, підготувавши проектні комплекти креслень згідно індивідуальних проектів виробництва, може погодити зміни з замовником у разі потреби.

В процесі проектування металевих конструкцій, створенні моделей та виготовленні, використовуємо значну кількість різного роду матеріалів
Завдяки можливості використання новітнього програмного забезпечення разом з сучасними технологіями проектування забезпечуємо можливість виконання різноманітних проектів робіт від стадії розробки ескізів до деталізованих креслень. У результі чого значною мірою скорочується термін проектування, попередньо оцінюються результати проектування металоконструкцій вцілому або окремо частинами в електронному вигляді, а також надається можливість оперативно вносити зміни, не змінюючи весь проект. Тому усі Ваші фантазії та оригінальні ідеї стають реальністю.

Наша компанія реалізує виробництво металевих конструкцій згідно етапів за чітко визначеною схемою і налагодженою структурою
Лише за наявності усіх необхідних даних та урахуванням всіх нюансів ми здійснюємо початковий етап проектування. Терміни проектування залежать від обсягу проекту та складності робіт. Після етапу затвердження проекту всі креслення передаються на виробництво. Відповівдно врахувавши складність та обсяг роботи ми формуємо ціна на розробку.

Замовити безкоштовну консультацію