Проектування вентильованих фасадів

Плануєте проектування вентильованого фасаду та шукаєте оптимальний варіант?   Ми в змозі задовільнити усі Ваші бажання!

Наша компанія спеціалізується на створенню вентильованих фасадів, які в свою чергу володіють рядом переваг, серед яких можна виділити: зручність у експлуатації, високий рівень надійності, довговічність, великий асортимент облицювального матеріалу та можливість проведення монтажних робіт незалежно від пори року.

Більшість труднощів з експлуатацією фасадів безумовно пов’язані з помилками на етапі проектування. Звернемо Вашу увагу на певні нюанси, що допоможуть уникнути проблем з теплозбереженням та надмірною вологістю стін:

  1. Не використовуємо проектів вентильованих фасадів підготовлених для інших будівель Підхід до проектування кожного фасаду являється індивідуальним, адже кожен будинок по-своєму унікальний і має певні особливості при будівництві.
  2. Правильно розраховуємо кривизну стін Від цього залежить розташування панелі фасаду по відношенню до стіни, а отже і величина вентильованого проміжку, відсутність якого не дозволить ефективно відводити від стін вологу. Як наслідок на стінах може утворюватись цвіль і грибок, а також велика ймовірність занурення прикріплених деталей в утеплювач, що негативно позначиться на рівні теплоізоляції фасаду.
  3. Не розміщуємо гідроізоляції по напрямних В наслідок цього зменшується повітряний зазор і всередині конструкції можуть з’являтися неприємні звуки. Розташування гідроїзоляційної плівки повинно бути виключно по утеплювачу.
  4. Враховуємо значення деталей підконструкції для теплозбереженняПричиною неповного теплозабезпечення фасаду є неврахування значень деталей підконструкції для теплозбереження. Розраховуючи параметри теплопередачі, наші проектувальники звертають увагу на кронштейни, застосування яких в свою чергу призводить до проникнення холоду.
  5. Враховуємо неоднакову повітропроникність стін та перепад тиску на різних рівнях висоти спорудиНа останніх поверхах, зазвичай, спостерігається надмірне просочування повітря з приміщення. Для невисоких будівель дане твердження можна не брати до уваги. Щодо високих будинків, то при проектуванні варто врахувати різні умови для розміщення вентильованих зазорів для верхніх і нижніх поверхів. Це істотно допоможе зберегти тепло в приміщенні та забезпечити необхідний температурний режим.
  6. Для уникнення проблем з вентиляцією намічаємо в проекті проміжки між частинами фасаду і входи в повітряний зазор Результатом нехтування даної умови може бути, згадуване раніше, надлишкове скупчення вологи під фасадом, а також істотне скорочення строку служби та його теплоізоляційної якості.
  7. Незабуваємо про кліматичні умови Варто виділити, тривалий опалювальний сезон, та проблему ефективного відведення вологи від стін будинку в зимову пору. Взимку клімат всередині будівлі абсолютно відрізняється від кліматичних умов ззовні і для вирішення даної проблеми основну роль відведено навісним вентильованим фасадам. Для проектування вентильованого фасаду залучаємо велику кількість професіоналів, починаючи від виробників облицювальних матеріалів і закінчуючи архітекторами, інженерами та монтажниками.

Ми працюємо в форматі «під ключ» та володіємо великою кількістю різноманіття цікавих ідей і технологічних рішень, а також, що немало важливо, досвідом в їх реалізації. У форматі “під ключ”, монтажні роботи виконуються під безперервним контролем, що забезпечить ефективну взаємодію всіх залучених структур.

Замовити безкоштовну консультацію