Будівництво навісних вентильованих фасадів “під ключ”

Наша компанія надає повний цикл послуг починаючи з проектування та закінчуючи монтажем сучасних вентильованих фасадів. Пропонуємо широкий асортимент облицювального матеріалу та можливість проведення монтажних робіт незалежно від пори року!

Застосування вентильованих фасадів є сучасним конструктивним рішенням, що забезпечить високу тепло- та звукоізоляцію та захистить стіни від атмосферних впливів

Готова система вентильованого фасаду складається з двох підсистем:

  • каркасу – кронштейнів і профілів, які кріпляться до стіни будівлі і є основою для навішування облицювання.  Для цього використовуються алюмінієві сплави, оцинкована, або неіржавіюча сталь;
  • облицювання – зовнішня оболонка будівлі. Вона кріпиться до каркасу таким чином, щоб між нею і теплоізоляцією утворився вентильований повітряний прошарок.

   Саме облицювання визначає зовнішній естетичний вигляд будівлі і відкриває безмежний простір для Вашої фантазії.

Наша компанія пропонує на вибір наступні матеріали для облицювання фасаду:

В першу чергу матеріал вибирається виходячи з контексту архітектурної задумки і побажань замовника. Проте, наприклад, для громадського будівництва у більшості своїй використовують стальні та алюмінієві панелі, панелі з перфорованого металу, які формують суспільно-діловий стиль будівлі.Використання оздоблювальних панелей з перфорованого металу  забезпечує міцність та довговічність фасаду. Особливістю перфорованого металу є надзвичайно широкий діапазон його застосування. Невипадково він привертає увагу дизайнерів та фахівців, які створюють проекти  екстер’єру. Тоді як для котеджу найбільш прийнятними варіантами будуть кераміко-гранітний або фасад з використанням фіброцементних плит

Використання фіброцементних плит є енергоефективним та забезпечує вільний відтік конденсату і надлишкової вологи, що може негативно впливати на несучі конструкції та стіни. Використовуючи волокнисто-цементні плити Ви зможете уникнути втрат тепла і отримаєте задовільний мікроклімат у середині будинку. Також існує можливість кріплення на нерівні стіни та виправлення значних недоліків.

Фасад з кераміко-гранітної плитки забезпечує високий рівень механічної міцності, стійкість фасаду до атмосферних впливів, зносостійкість, а також довговічність кольору і фактури. Кераміко-граніт – матеріал, який складається з природних структур: білих глин, кварцу, мінеральних пігментів і нагадує природний матеріал.

Наша компанія надає повний цикл послуг, починаючи з проектування і завершуючи монтажем сучасних фасадів. Забезпечуємо високоякісне виконання робіт, використовуючи при виготовленні перевірені матеріали, а також надаємо консультації з будь-якого питання.

Замовити безкоштовну консультацію

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *