Виготовлення скляних перил

Сьогодні вже практично неможливо уявити сучасний інтер’єр без використання такого практичного та гармонійного в поєднанні з іншими матеріалу, як скло. Серед креативних дизайнерів воно вважається чи не найвдалішим вибором при створенні сучасного інтер’єру. Одним із основних елементів дизайну, де використовують скло, є скляні перила. Вони прекрасно виглядають як в затишному заміському маєтку, так і в сучасному торговельному центрі. Особливо популярні скляні перила для огородження балконів.

Скляні перила —  ультрамодна, стильна та невід’ємна частина сучасного інтер’єру

Найвдаліша конструкція для створення скляних перил — поєднання нержавіючої сталі з гартованим триплексним склом. Триплекс — складене у декілька шарів скло, що володіє підвищенню стійкістю до ударів. До його складу входить два листи неорганічного скла, які скріплені між собою плівкою, або ж рідким полімерним матеріалом. Так досягається дві мети: скло стає міцним, може витримувати значні навантаження, та безпечним. Якщо все ж таки вдається його розбити, воно не розлітається на скалки, а тримає форму. Існує багато варіантів скла  – глянцеве та матове, кольорове і прозоре. Поєднання скла і нержавіючої сталі створює сучасну та ефектну конструкцію, яка прослужить багато років і прикрасить ваше помешкання.

Наша компанія надає повний цикл послуг, починаючи з розробки і завершуючи монтажем сучасних скляних перил. Забезпечуємо високоякісне виконання робіт, використовуючи при виготовленні перевірені матеріали, а також надаємо консультації із будь-якого питання.

Замовити безкоштовну консультацію