Кошик
Немає відгуків, додати
ARHGLAS
+380673406863Олег

термопластичне покриття

термопластичне покриття

Застосування і властивості термопластичних порошків (МПТ).В цього порошка заслужена репутація покриття з неперевершеними якостями в цілому ряді областей застосування.

Термін експлуатації покриття МТП на багато довше від традиційних порошкових покритів,а також забезбечує довгостроковий захист поверхні в любій кліматичній зоні.Антикорозійний захист покриття МТП не має собі рівних і являється одним із самих універсальних довгострокових покрить,які існують зараз на ринку.

При тестувані ASTM B117 в камері сольового туману,після 20000 годин ,не знайдено жодних тріщин вздутів,корозії і відшарувань.

При пошкоджені покриття, відповідно ASTM  B117, після 1000 годин в камері сольового туману , при умові відповідної обробки сталі,під плівною надрізу корозія спостерігалася в межах  від 0 до 0.5 мм.

Втрата адегезії при цьому тестувані від надрізу по ASTM D 3359  рівна нулю.

Опір інтрафіолетовим променям.

Опір УФ у МТП відмінний.

Після 2000годин тесту QUV(ASTM G53) або тесту ксеонової дуги ,не було виявлено змін.

Зразки були також протестовані в Флориді,на протязі 5 років при 45 градусах по Цельсію на сонці, на березі моря -і знову не було зафіксовано жодних змін

В реальному житті покриття МТП ,як правило відповідає проведеним випробуванням і деколи показує навіть більш високі характеристики.

Покриття МТП широко використовується при застосувані деталей та механізмів в харчовій промисловості  в хімічній промисловості  при виготовлені сільскогосподарської техніки при роботі в волого активному хімічному середовищі.